Znajdź idealne dla siebie szkolenie - coaching wśród najciekawszych opcji!

 

Szkoła coachów wszechnica.uj.pl to alternatywa której nie sposób nie zauważyć i nie zastanowić się nad podjęciem oferowanego przez nią kursu, jakim jest szkolenie z zakresu coachingu. Zdobycie certyfikatu to doskonała nagroda za ukończenie nauki jaką jest szkolenie. Coaching jako ważna gałąź rozwoju współczesnych działań w organizacjach i nie tylko stanowi cenną dziedzinę, którą warto rozwijać, wzbogacać się w jej narzędzia i zyskiwać nowe coachingowe umiejętności.

 

Moduły jakie niesie szkolenie, są wsparte w indywidualną pomoc i kompleksową informację zwrotną, która służy zaawansowanemu rozwojowi kompetencji kursantów, a także wspierają ich w zdobywaniu kolejnych cennych certyfikatów. Wśród osób które powinny zainteresować się szkoleniem są między innymi osoby, które potrzebują coachingu w swojej pracy zawodowej, a dodatkowo dążą do tego, aby oferować innym fachowe i wsparcie.

 

 

 

Czym zatem wyróżnia się szkolenie? Coaching w porównaniu z innymi rodzajami szkoleń, stanowi program o szerokim zastosowaniu – można z jego zalet korzystać zarówno w zakresie pracy zawodowej, jak również na gruncie prywatnym. Po ukończeniu kursu coachingu, uczestnicy szkolenia mogą skorzystać z usługi mentorigu, które wspomaga kierowanie się ścieżką kolejnych certyfikatów, czy też rozwoju własnego portfolio. Jak widać jest to bardzo rozwijające szkolenie. Coaching daje wiele możliwości, a każde z jego narzędzi, przydaje się w życiu codziennym – w pracy i w domu.

 

Hits: 1238