Czy komornik jest tym na co zasłużyliśmy?

 


Większość osób, gdy mają odpowiedzieć za czyny, których dokonali to zgrywają niewiniątka „przecież ja nic nie zrobiłem”. To są hasła z jakimi często spotyka się komornik. Warszawa, Kraków, Gdańsk, cała Polska – sytuacje są podobne. I są one codziennością dla http://komornik-warszawa.info.pl i innych firm działających w tej „branży”.
Jednak czy aby na pewno ludzie są niewinni, a komornicy z Warszawy to ludzie pozbawieni serca? W tym artykule pokażę Ci moje zdanie.

 

 

Moje zdanie na temat komorników

Przede wszystkim zacznę od tego, że sam miewałem problemy z nazwijmy to „Zaległymi płatnościami”. Jednak nigdy nie miałem komornika. Nie chodzi tutaj o to, że w cudowny sposób znalazłem pieniądze na spłatę swoich długów. Chodzi o to, że komornik w Warszawie to z reguły ostatni krok, który wybierają firmy.
Dlatego ja tutaj nie będę nawet mówił, że osoby, które mają komornika same narobiły sobie długów. To oczywiście jest prawda. Jednak według mnie jeszcze gorsze jest to, że te osoby nic nie robiły z tymi długami. W większości przypadków one po prostu olewały sprawę twierdzą „jakoś to będzie”. Ignorowały wszystkie przypomnienia i wezwania do zapłaty.

 


W większości przypadków wystarczy porozmawiać i spróbować dojść do porozumienia z firmą. I z mojego doświadczenia wynika, że z reguły firmy nie pójdą w takiej sytuacji do komornika w Warszawie. Im nie zależy na tym, żeby nasłać na Ciebie komornika, a by odzyskać swoje pieniądze.
Dlatego uważam, że osoby, które mają komornika z reguły na niego zasłużyły. Bo nie dość, że same zrobiły dług, to nie zrobiły nic by to naprawić.

 

Hits: 1135