Nowoczesna księgowość w firmie

 

Każdy przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą jest zobligowany do precyzyjnego ewidencjonowania wszystkich zdarzeń finansowych w swojej firmie. Aby jednak księgowość była prowadzona w sposób poprawny konieczne jest posiadanie odpowiedniego zaplecza, które będzie w tym pomocne. Ciekawe rozwiązanie zaprezentowała nam http://www.lefthand.pl/pl/subsites/program-ksiegowy/ , która w swoim asortymencie posiada profesjonalne programy do księgowania.

 


Dlaczego dostęp do nowoczesnych programów księgowych jest tak istotny?


Zapytaliśmy o to specjalistę:


"W księgowości nie ma miejsca na pomyłkę. Urząd Skarbowy dokładnie weryfikuje poprawność prowadzenia wszelkich dokumentów ewidencyjnych. W moim biurze rachunkowym od lat korzystamy z programów do księgowania. Ich funkcjonalność sprawiła, że nasi księgowi mogą wykonywać swoją pracę szybciej i efektywniej co przekłada się na słuszne interesy naszych kontrahentów".

 


Na co zwracać uwagę inwestując w program do księgowania?


W ofercie dostawców, jak z pewnością udało Wam się już zauważyć, znajdziemy programy służące do księgowania, które znacząco różnią się od siebie przeznaczeniem i funkcjonalnością. Wynika to z zapotrzebowania klientów. Nie wszyscy bowiem wymagają od programów do księgowania maksymalnego zaawansowania. W małych, lokalnie działających firmach, gdzie obsługuje się miesięcznie kilkanaście faktur nie jest to konieczne.


Jakie możliwości daje nam program do księgowania?


Generalnie - nieograniczone. Najlepsze produkty dostępne na rynku pozwalają na prowadzenie zarówno księgowości pełnej, jak i uproszczonej. Dodatkowo przedsiębiorcy mogą:

  • tworzyć bazy klientów
  • śledzić na bieżąco wszystkie zmiany zachodzące w przepisach
  • generować dokumenty sprzedażowe
  • generować deklaracje podatkowe dla siebie oraz pracowników
  • monitorować stany magazynowe
  • i wiele innych.

 

 

Hits: 1170